Tikmēr četru mēnešu laikā, kopš projekts ir sācies, mazāk izmantota ir pieslēguma izveidošana pilsētas centralizētajiem siltumapgādes tīkliem, programmā izprojektējot un mājsaimniecībā izbūvējot siltummezglus.
Ministrijas atbalsta programmai nav ierobežojumu - tā ir pieejama, līdz beidzas piešķirtais finansējums. Pašlaik Latvijas Vides un investīciju fonds ir saņēmis 1160 pieteikumu par pieprasīto finansējumu 3,85 eiro miljonu apmērā, bet pieejamais finansējums ir 28,6 eiro miljonu apmērā.
Kā norāda VARAM, viena no vairākām būtiskām izmaiņām programmā, kopš tās uzsākšanas, ir tas, ka atbalstu var saņemt arī daudzdzīvokļu viena līdz piecu stāvu māju mājsaimniecības, ja daudzdzīvokļu māja tiks pieslēgta centralizētajai siltumapgādes sistēmai, kā arī atbalsts mājsaimniecībām tiks sniegts, ja ēkas ir biedrību vai nodibinājumu, vai arī reliģisko organizāciju īpašumā.
Turpmāk tiks atbalstīta arī saules paneļu un vēja ģeneratoru iegāde un uzstādīšana, kā arī pieslēgšanās centralizētajai siltumapgādes sistēmai tādās mājās, kas nav nodotas ekspluatācijā līdz projekta iesnieguma iesniegšanas dienai Vides investīciju fondā, ar nosacījumu, ka tas tiek izdarīts piecu gadu laikā pēc projekta līguma noslēgšanas.