Viņš norādīja, ka dažādiem uzņēmējiem, potenciālajiem investoriem, ir nosūtīta informācija un interese par šo uzņēmumu esot. Finanšu ministrs pauda pārliecību, ka investora meklējumi noslēgsies pozitīvi, taču pašlaik nav iespējams pateikt, kāda profila un cik liels uzņēmums būs.
Arī valdības vadītāja Laimdota Straujuma (Vienotība) apliecināja, ka viņas rīcībā esošā informācija ir "visai cerīga", taču vairāk izpaust nevarēja.
Runājot par ārvalstu investīciju piesaisti, Ārvalstu investoru padomes valdes locekle Zlata ElksniņaZaščirinska uzsvēra, ka investoram traucē tas, ka vārdi nesakrīt ar darbiem. "Ir uzrakstītas stratēģijas, kas netiek pildītas, tas neveicina uzticamību," viņa norādīja.
Savukārt Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs apliecināja, ka speciālās ekonomiskās zonas esamība pati par sevi negarantē investīciju ieplūšanu pašvaldībā, taču tā var to veicināt. Viņš pavēstīja, ka neskaidrās situācijas dēļ Ukrainā un Krievijā nopietns investors esot atlicis savu lēmumu, taču pašvaldība nedomā atkāpties un turpinās sarunas.
Jau vēstīts, ka 2013.gada 12.novembrī Liepājas tiesa pasludināja Liepājas metalurga maksātnespēju. Kopumā darbu zaudēja vairāk nekā 1500 cilvēku. Ņemot vērā uzņēmuma inventarizāciju un novērtējumu, ir sagatavots uzņēmuma pārdošanas plāns, kas atspoguļo Liepājas metalurga aktīvu pārdošanas kārtību un kritērijus.
Nonākot finanšu grūtībās, Liepājas metalurgs jau pērn pavasarī pārtrauca ražošanu.