Divarpus mēnešu laikā, kopš apstiprināta Straujumas valdība, Rinkēvičs sešas reizes bijis Beļģijā, kā arī apmeklējis Kirgizstānu, ASV, Moldovu, Grieķiju, Šveici un Igauniju. Savukārt Matīss vienu reizi bijis darba darīšanās Krievijā, Kozlovskis – Grieķijā un Augulis – Beļģijā.
Samērā bieži uz ārvalstīm darba vajadzībās bijis jādodas arī finanšu ministram Andrim Vilkam (Vienotība), viņš trīs reizes viesojies Beļģijā, bet pa vienai - Vācijā, Grieķijā un ASV. Tikpat bieži uz ārvalstīm devusies valdības vadītāja Straujuma, kura trīs reizes bijusi Beļģijā, kā arī vizītēs apmeklējusi Igauniju, Lietuvu un Īriju.
Piecos ārvalstu komandējumos devusies veselības ministre Ingrīda Circene (Vienotība), kura apmeklējusi Igauniju, Grieķiju, Beļģiju, Lietuvu un Itāliju, kā arī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (Zaļo un zemnieku savienība), kurš divas reizes apmeklējis Beļģiju un Lietuvu, bet vienu reizi - Grieķiju.
Četros komandējumos nācies doties zemkopības ministram Jānim Dūklavam (Zaļo un zemnieku savienība) un izglītības un zinātnes ministrei Inai Druvietei (Vienotība). Dūklavs divas reizes bijis Beļģijā, bet pa vienai - Krievijā un Lietuvā. Diena jau vēstīja, ka Druvietes komandējumi bijuši vieni no krāšņākajiem, viņa devusies tālajā ceļā uz Brazīliju, kā arī apmeklējusi Beļģiju, Rumāniju un Gruziju.
Tieslietu ministre Baiba Broka (VL!-TB/LNNK) devusies trīs komandējumos – uz Igauniju, Beļģiju un Luksemburgu. Divos komandējumos devusies kultūras ministre Dace Melbārde (VL!-TB/LNNK) un nu jau bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (VL!-TB/LNNK). Viņa pēctecis, nesen amatā apstiprinātais Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK) darba braucienos doties vēl nav paguvis.