Spaisers, cenšoties mazināt ažiotāžu, kuru izraisīja Trampa tvīti - tajos visai tiešā veidā norādīts, ka priekšvēlēšanu laikā ar Obamas svētību Trampa tornī notikusi telefonsarunu noklausīšanās -, paziņojis, ka ar to Tramps domājis nevis šo konkrēto darbību, bet gan vispārēju vēlešanu procesa novērošanu šī jēdziena plašākā nozīmē. Uz to skaidri norādot tas, ka šī frāze tvītos likta pēdiņās.
"Prezidents izmantoja frāzi "telefonsarunu noklausīšanās" pēdiņās, ar to domājot novērošanu plašākā izpratnē (nevis šo konkrēto darbību)," argumentēja Spaisers. Jāmin, ka vārds wiretap ļoti specifiski nozīmē speciālu ierīču vai tehnoloģiju izmantošanu, lai noklausītos kādas personas telefonsarunas.
Spaisers arī norādīja, ka Tramps savos tvītos neesot runājis konkrēti par Obamu, bet "domājis Obamas administrāciju plašākā nozīmē."
Tvītos Tramps gan šķita visnotaļ konkrēts, rakstot, ka tieši Obama ir "sliktais pusis", kurš lika veikt Trampa telefonsarunu noklausīšanos.
Terrible! Just found out that Obama had my "wires tapped" in Trump Tower just before the victory. Nothing found. This is McCarthyism!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) March 4, 2017
How low has President Obama gone to tapp my phones during the very sacred election process. This is Nixon/Watergate. Bad (or sick) guy!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) March 4, 2017
Spaisers ar šiem argumentiem nāca klajā dienā, kad Tieslietu departamentam Pārstāvju palātas Izlūkošanas komitejai jāiesniedz pierādījumi Trampa apgalvojumiem. Līdz šim Baltais nams ir atteicies runāt par konkrētiem faktiem un pierādījumiem šajā jautājumā.
Jāatgādina, ka vairākas augstas amatpersonas, viņu vidū arī pašreizējais Federālā izmeklēšanas biroja direktors Džeimss Komijs, Trampa apgalvojumus noraidījušas kā nepatiesus.