Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Donalds Tramps

Brāļameita apraksta Trampa bīstamo raksturu

Par spīti ASV prezidenta Donalda Trampa kampaņas centieniem tiesā panākt aizliegumu kārtējās viņam neglaimojošas grāmatas iznākšanai, viņa komandai tomēr nāksies tikt galā ar vēl vienu traucēkli Trampa ceļā uz mērķi pēc novembra vēlēšanām palikt Baltajā namā. Vakar oficiāli iznāca Trampa brāļameitas Mērijas Trampas grāmata Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man (Par daudz un vienmēr nepietiekami: Kā mana ģimene radīja pasaules bīstamāko cilvēku).

Donalds Tramps soda Vāciju

Starptautiskās politikas eksperti izteikuši bažas, ka ASV prezidenta Donalda Trampa lēmums būtiski samazināt Vācijā izvietoto amerikāņu karavīru skaitu, motivējot to ar Vācijas nepietiekamo ieguldījumu aizsardzībā un pret ASV nedraudzīgo tirdzniecības politiku, apdraud ne tikai ASV turpmākās attiecības ar tās būtiskāko sabiedroto kontinentālajā Eiropā, bet arī attiecības starp sabiedrotajiem Ziemeļatlantijas aliansē.

Tramps paziņo par plānoto ASV karaspēka samazināšanu Vācijā

ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja par plānoto Savienoto Valstu karavīru skaita samazināšanu Vācijā, par ko Vašingtona jau iepriekš bija informējusi Vācijas valdību. "Mēs samazināsim karavīru skaitu līdz 25 000," Tramps sacīja žurnālistiem Baltajā namā.

Tramps atsāks rīkot savu atbalstītāju mītiņus

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien paziņoja, ka atsāks rīkot savu atbalstītāju mītiņus, kas Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārtraukti martā, un kuru atsākšana viņam ir svarīga pirms novembrī gaidāmajām prezidenta vēlēšanām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide