Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Donalds Tramps

Tramps atstāj Balto namu

Laužot tradīciju un izvairoties no sava pēcteča Džo Baidena inaugurācijas, līdzšinējais ASV prezidents Donalds Tramps trešdien beidzamo reizi atstājis Balto namu, ar helikopteru dodoties uz tuvējo militāro bāzi, no kurienes viņš paredzējis lidot uz Floridu.

Twitter vadītājs aizstāv Trampa bloķēšanu

Sociālā tīkla Twitter uzņēmuma vadītājs Džeks Dorsijs trešdien aizstāvēja platformas lēmumu uz nenoteiktu laiku apturēt prezidenta Donalda Trampa konta darbību, vienlaikus atzīstot, ka tas rada bīstamu precedentu.

YouTube nobloķē Trampa kanālu

Tīmekļa platforma YouTube otrdien uz laiku nobloķējusi ASV prezidenta Donalda Trampa kanālu, paziņojusi interneta gigantam Google piederošā platforma.

ASV atkal pievieno Kubu terorismu atbalstošu valstu sarakstam

ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija pirmdien atkal pievienoja Kubu terorismu atbalstošu valstu sarakstam, radot šķērsli gaidāmajiem ievēlētā prezidenta Džo Baidena centieniem mazināt saspīlējumu starp abām valstīm.

Liedz pieeju radikāļu iecienītai lietotnei

Sociālo mediju Twitter un Facebook lēmums apturēt prezidenta Donalda Trampa kontu darbību kopā ar labējo radikāļu vidū iecienītā sociālā tīkla Parler bloķēšanu Google, Apple un Amazon servisos kārtējo reizi aktualizējis jautājumu par sociālo mediju regulāciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide