Bez tam Kanādas policija izmeklē kāda 81 gadu veca Kvebekas provinces iedzīvotāja, kas pazuda vētras laikā, nāvi. Vīrietis vēlāk tika atrasts bez samaņas un pēc neilga laika mira, tomēr pagaidām nav pierādīts, ka viņš kļuvis par Irēnas upuri.
Savukārt stihijas nodarītie materiālie zaudējumi, kā liecina provizoriskie aprēķini, var sasniegt līdz par 10 miljardiem ASV dolāru. Joprojām arī nav izdevies likvidēt visas viesuļvētras sekas. Tā Vermontā ir slēgti 260 autoceļi un aptuveni 30 tilti, tāpat plūdu dēļ joprojām ir izolēta virkne apdzīvotu vietu Ņūdžersijā, Ņujorkā un Vermontā, bet pirmās nepieciešamības produkti vietējiem iedzīvotājiem tiek piegādāti ar helikopteriem. Nav atjaunota arī dzelzceļa satiksme starp Ņujorku un Filadelfiju.
Tikmēr tūdaļ pēc Irēnas Amerikas kontinenta virzienā devusies nākošā tropiskā vētra Katja, kas tāpat izveidojusies Atlantijas okeānā. Gaidāms, ka 3.-4. septembrī Katja pastiprināsies līdz trešās kategorijas viesuļvētrai pēc Safira-Simpsona skalas. Katja ir 11. tropiskā vētra šīgada Atlantijas orkānu sezonā, kas ilgst no 1. jūnija līdz 20. novembrim.
Jāpiebilst, ka tropisko vētru vārdi cikliski atkārtojas, un kā nākošajai pēc Irēnas vajadzēja sekot vētrai ar vārdu Katrīna, tomēr to tika nolemts aizstāt ar vārdu Katja ētisku apsvērumu dēļ, jo Katrīna 2005. gadā prasīja 1836 cilvēku dzīvības Ņūorleānā, kā arī nodarīja materiālos zaudējumus 245 miljardu ASV dolāru apmērā.