Laika ziņas
Šodien
Migla

Latvijas un Lietuvas prezidenti cer panākt jūras robežlīguma ratifikāciju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
strupceļš
s
Leišiem jau gadiem ilgi, sākot no laika, kopš Meijerovics atklāja, ka latvieši atraduši jūrā pie Lietuvas itkā naftu, strauji pārtrauca tik jauki un saskanīgi sākto robežu zīmēšanu un ratifikāciju, bet iztaisīja lielu līkumu, ietverot plašu gabalu Latvijas jūras robežas, ko tagad, kā Kuršu kāpas, sauc par savu. Šo bogenu nu tad arī visi sajūsmā apstiprināja kā Lietuvas jūras robežu, tikai neliela aizķeršanās - Latvija atteicās. Freiberga atteicās, citi arī. Levitam te maza interese, - jāievēro latviešu valdību vēsturiskā tradīcija - atdot katram to, ko tas kāro, lai būtu miers un laime. Leiši ir nekaunīgi, un tā tas ir. Ik pa laikam viņiem ir cerības uz, kā to teikt, alternatīvi gudru Latvijas valdību. Maz ticams, ka par patreizējo prezidentu viņi ir augstās domās - tas visam piekrīt. Nu tā arī ir taktika.
Udo Ulbergs
U
Protams, tā ir etniski nostiprināta taktika: izpatikt spēcīgākajam, izpatikt pastāvošajai varai, bet nevis kaut kādai patiesībai, taisnībai, principiem, kategoriskajiem imperatīviem.
  • 1
  • 0
Udo Ulbergs
U
“Nācijas tēvs” bija devies pie Lietuvas prezidenta. Daudzi lietuvieši bija patīkami pārsteigti, ka brāļiem latviešiem tagad prezidents ir skaists ebrejs. Redzot fotogrāfijas medijā, noteikti kāds nodomāja, ka Viļņu pagodinājis vīrietis no Izraēlas.
Tam UU
T
Udo,beidz vienreiz dirst,tu smirdi jau pa gabalu.
  • 1
  • 0
Brokastotājs pamflets
B
"Nācijas tēva" prāta darbību ietekmēja bezmaksas angļu brokastis: "Pēc brokastīm ēdiens vēderā optimāli strukturējās bez komplikācijām, un Levits paguva referātā iespraust vēl vairākas konceptuālās tēzes: “Cilvēka dzīves kvalitāte sevī neapšaubāmi ietver arī piederību, iesaisti savā sabiedrībā, savā vidē”; “Latviešu valoda, kultūra, vēstures un pasaules izpratne nepieder tikai latviešiem”; “Katra cilvēka brīvības robežas nosaka vienīgi citu cilvēku brīvība”; “Brīvība – tas ir cilvēka dabiskais stāvoklis. Tas ir stāvoklis, kurā mēs varam izvēlēties starp alternatīvām”."

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits