Apmierinātības līmenis mērīts robežās no 0 (pilnībā neapmierināts) līdz 10 (pilnībā apmierināts).
Apkopotie dati liecina, ka vidēji ES apmierinātības ar dzīvi līmenis bijis 7,3 punkti, savukārt Latvijā tas bijis 6,7 punkti, Igaunijā - septiņi, bet Lietuvā - 6,4 punkti. Vēl zemāks nekā Lietuvā apmierinātības līmenis bijis tikai Horvātijā (6,3 punkti) un Bulgārijā (5,4 punkti).
Savukārt visapmierinātākie ar dzīvi pērn bijuši iedzīvotāji Somijā (8,1 punkti), Austrijā (astoņi punkti), Dānijā, Polijā un Zviedrijā (visās valstīs 7,8 punkti).
Apmierinātības līmenis, kas pārsniedz ES vidējo, pērn bijis arī Nīderlandē (7,7 punkti), Beļģijā un Luksemburgā (abās valstīs 7,6 punkti), Maltā (7,5 punkti), kā arī Čehijā un Vācijā (7,4 punkti). Tikmēr Spānijā, Francijā, Rumānijā un Slovēnijā apmierinātība līmenis bijis vienāds ar ES vidējo - 7,3 punktiem.
Savukārt zemāks par ES vidējo apmierinātības līmenis bijis arī Itālijā un Kiprā (abās valstīs 7,1 punkts), Portugālē (6,7 punkti), Ungārijā (6,5 punkti) un Grieķijā (6,4 punkti).
Tikmēr apmierinātība ar personīgajām attiecībām visaugstākā bijusi Maltā, Austrijā un Slovēnijā (8,6 punkti), tālāk sekojusi Kipra un Zviedrija (abās valstīs 8,5 punkti) Somija (8,4 punkti) un Čehija (8,3 punkti). Igaunijā apmierinātības ar personīgajām attiecībām līmenis bijis 7,9 punkti jeb tāds pats kā ES vidēji, bet Latvijā un Lietuvā - nedaudz zemāks - abās valstīs 7,8 punkti.
Nav datu par Īriju, Lielbritāniju un Slovākiju.
retorisks jautājums
aina
Nu nezinu,nezinu ???