Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baltijas valstis

Baidens savas ievēlēšanas gadījumā sola stipru atbalstu Baltijas valstīm

ASV prezidenta kandidāta Džo Baidena kampaņas komanda ir iepazīstinājusi ar Baidena vīziju par ASV un Baltijas valstu attiecībām, saskaņā ar kuru viņš sola stipru atbalstu šim reģionam savas prezidentūras laikā, vēstīja Igaunijas sabiedriskās raidkompānijas ERR interneta ziņu portāls.

Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 281 cilvēkam, Igaunijā - 37

Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atkal apstiprināta rekordlielam cilvēku skaitam - aizvadītajā diennaktī pozitīvs vīrusa tests bijis 281 cilvēkam un no tā izraisītās slimības Covid-19 miruši divi cilvēki, piektdien paziņojusi Veselības ministrija. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta 37 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 142 cilvēki, Igaunijā - 45

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 142 cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens jauns nāves gadījums ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija. Tikmēr Igaunijā aizvadītajā diennaktī jaunais koronavīruss reģistrēts 45 cilvēkiem, ceturtdien paziņojis Veselības departaments.

Pēta akcīzes nodokli Baltijas valstīs

Šajā nedēļā tika prezentēts pētījums Akcīzes nodokļa politika Baltijas valstīs: alkoholiskie dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni un tabakas izstrādājumi. Pētījuma mērķis bija analizēt akcīzes nodokļa politiku Baltijas valstīs no dažādiem aspektiem (budžeta ieņēmumu, patērētāju interešu un sabiedrības veselības aspekta, kā arī vēl citiem aspektiem).

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 138 cilvēki, Igaunijā - 44

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 138 cilvēkiem, kā arī reģistrēti divi nāves gadījumi ar Covid-19, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta 44 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide