Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Japānā pie bijušā pastnieka atrod 24 000 nepiegādātu pasta sūtījumu

Policisti Japānā atklājuši, ka kāds uzņēmuma Japan Post bijušais darbinieks savās mājās gadiem ir krājis nepiegādātus pasta sūtījumus. Kā ziņo The Guardian, vīrietis esot sacījis, ka tos piegādāt būtu bijis "pārāk apgrūtinoši".

Kanagavas prefektūras policijas pārstāvis aģentūrai Agence France-Presse atklāja, ka vīrietim izvirzītas apsūdzības par iespējamu pasta likuma pārkāpumu. 

Vietējie plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka 61 gadu vecajam vīrietim viņa mājās Kanagavas prefektūrā, netālu no Tokijas, bija aptuveni 24 000 nepiegādātu pasta sūtījumu, no kuriem daži bijuši pat no 2003.gada.

Vīrietis policijai skaidrojis, ka pasta sūtījumus nav nogādājis pie adresātiem, jo "tas būtu bijis pārāk apgrūtinoši". "Es nevēlējos, lai mani darba kolēģi domātu, ka esmu mazāk spējīgs nekā par mani jaunāki cilvēki," vīrietis esot piebildis. 

Ja bijušo pasta darbinieku notiesās, viņam draud cietumsods, kas ir īsāks par trim gadiem, vai naudas sods līdz 500 000 jenām (4 170 eiro), sacīja policijas pārstāvis.

Uzņēmums Japan Post atlaida vīrieti pagājušā gada beigās, kad uzzināja par darbinieka pārkāpumiem. Uzņēmums arī atvainojās par sūtījumu nepiegādāšanu, apņemoties nodrošināt, ka tie sasniedz paredzētos galamērķus.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits