"Es tur biju līdz šī rīta plkst.5, strādājot pie tā, un mēs panācām zināmu progresu, taču vienošanās joprojām nav," paziņoja Kamerons, ierodoties uz ES līderu samita otro dienu.
"Un es esmu teicis, ka es vienošos tikai tad, ja mēs dabūsim to, ko Lielbritānijai vajag," uzsvēra Kamerons.
Piektdien Briselē plkst.12 pēc Latvijas laika atsākās sarunas par Londonas pieprasītajām ES reformām.
Kā pēc samita pirmās dienas brīdināja Eiropadomes prezidents Donalds Tusks, ES samitā Briselē vēl ir "daudz jāizdara" vienošanās panākšanai.
Ceturtdien, sākoties ES samitam, Kamerons aicināja citu ES valstu līderus panākt "ticamu" vienošanos par ES reformām, lai viņš jūnijā varētu rīkot referendumu par valsts dalību ES.
Ņemot vērā Francijas un Austrumeiropas valstu bažas, Tusks brīdināja, ka pēc samita pirmajā dienā notikušajām sarunām vēl ir daudz jāizdara, lai panāktu vienošanos, kas novērstu "Brexit" (Lielbritānijas aiziešanu no ES).
"Pagaidām es varu teikt tikai to, ka mēs esam sasnieguši kādu progresu, bet vēl ir daudz jāizdara," īsā preses konferencē teica Tusks.
Tusks piektdienas naktī sarunās ar Kameronu un Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru mēģināja pārvarēt pēdējos šķēršļus vienošanās panākšanai.
Tuskam piektdien arī paredzēts tikties ar Francijas prezidentu Fransuā Olandu, Beļģijas premjerministru Šarlu Mišelu un Čehijas premjeru Bohuslavu Sobotku.
Olandam ir iebildumi pret Kamerona pieprasītām garantijām valstīm, kuras nav pārgājušas uz eiro, savukārt Mišels iebilst pret aicinājumiem izslēgt Lielbritāniju no ES "vēl ciešākas savienības" mērķa.
Sobotka vada četru Austrumeiropas valstu grupu, kura iebilst pret Kamerona prasību ierobežot pabalstu maksājumus Lielbritānijā strādājošiem migrantiem no citām ES valstīm.