Piemēram, ģenerālis Sibusiso Modžo, kurš teica uzrunu valsts televīzijā uzreiz pēc varas pārņemšanas, kas iezīmēja Mugabes ēras beigu sākumu, kļuvis par ārlietu ministru un starptautiskās tirdzniecības ministru, bet Zimbabves Gaisa spēku komandieris Perenss Širi nu būs jaunais zemkopības ministrs.
Modžo, kā raksta BBC, bija militārā apvērsuma publiskā "seja", taču iepriekš bija visnotaļ mazpazīstama persona plašākā sabiedrībā. Viņam ir doktora grāds starptautiskajās attiecībās, un iepriekš viņš vadījis bruņoto spēku elites vienību - tā dēvētās "zaļās beretes".
Tikmēr Širi ir pretrunīgi vērtēta figūra - viņa vārds tiek saistīts gan ar masveida civiliedzīvotāju slepkavībām pagājušā gadsimta 80. gados, gan arī ar Mugabes režīma balstīšanu.
Tikmēr visnotaļ ticami, ka pie viceprezidenta posteņa tiks ģenerālis Konstantino Čivenga, kurš vadīja militāro apvērsumu valstī.
Pie amata ticis arī ietekmīgas veterānu organizācijas vadītājs Kriss Mustvangva, kurš varas krīzes laikā bija viens no aktīvākajiem Mugabes demisijas pieprasītājiem. Nu viņš Mnangagvas valdībā pildīs informācijas ministra pienākumus.
Tomēr jaunais prezidents izvēlējies amatos atstāt arī vērā ņemamu daļu to ministru, kas izpildvarā bija Mugabes valdīšanas laikā, izsaucot kritiku un cilvēku bažas, ka valsts varā mainījusies tikai fasāde, bet ne saturs.
Aktīvists un valdības kritiķis Tendajs Biti izteicies, ka zimbabvieši maldījušies, cerot uz īstām izmaiņām. "Līdz šim mēs pučam devām iespēju. Darījām to patiesā, iespējams, naivā pārliecībā, ka valsts patiešām var virzīties uz priekšu. Mēs alkām pēc pārmaiņām, miera un stabilitātes. Cik gan ļoti mēs kļūdījāmies," viedokli paudis Biti.
Tikmēr mediju nozares darbonis, laikraksta īpašnieks Trevors Nkube norādījis, ka "medusmēnesis ir beidzies", atsaucoties uz cilvēku teju vai eiforisko sajūsmu, nojaušot Mugabes 37 valdīšanas gadu beigas, un piebildis, ka "jaunā valdība faktiski ir pārstrādāta vecā valdība."