Dagens Nyheter žurnālisti jūras spēkiem pieprasījuši pārtverto signālu ieraksta kopiju. Tomēr pēc noteikumiem šāda informācija pilnībā vai daļēji ir konfidenciāla, un pēc pieprasījuma tiek iedota oficiāla interneta saite uz dokumenta rekvizītiem, kas nozīmē, ka ne vienmēr ir iespēja iepazīties ar specifisku informāciju.
Ja interneta saite netiek piešķirta, tad šo lēmumu var pārsūdzēt administratīvā ceļā. Kā norādīja laikraksts, šoreiz izlūkošanas pārstāvji nesniedza nekādus datus, jo nekāda signāla pārtveršana nav notikusi.
"Es domāju, ka man ir tikpat interesanti kā jums palasīt par krievu trauksmes signālu. Tomēr nekas tāds nav noticis, informācija ir nepareiza," izdevums atsaucas uz vārdā nenosauktu augsta ranga izlūkošanas amatpersonu. Pēc viņa vārdiem, viss šis stāsts nav nekas vairāk kā baumas un kāda fantāzijas.
17.oktobrī Zviedrijas bruņoto spēku pārstāvji paziņoja par "ārvalstu zemūdens aktivitātēm" Stokholmas arhipelāga ūdeņos. Līdz tam nebija nekādu pierādījumu, ka savos teritoriālajos ūdeņos Zviedrija meklē tieši Krievijas zemūdeni. Ziņas par zemūdeni, kas iespējams ir bojāta, izplatīja Zviedrijas mediji. Zviedrijas mīnu traleri neesot izslēguši iespēju, ka nezināmais objekts varētu būt gan zemūdene, gan ūdenslīdējs, kas izmanto zemūdens pārvietošanās līdzekli, gan nirējs.
Maskava visas baumas uzreiz noliedza. Kā paziņoja Krievijas Aizsardzības ministrija, Zviedrijas ūdeņos meklētais objekts nevar būt Krievijas zemūdene, jo visas tās zemūdenes atrodas tālu vietas, kur it kā saņemts signāls.
Meklēšanas operācija bez rezultātiem norisinājās divas nedēļas. Zviedrijai nācās atzīt, ka tā bijusi neveiksmīga un 24.oktobrī meklēšanas operācija tika pārtraukta.
Zviedrijas jūras spēku admirālis admirālis Anderss Grenstads paziņoja, ka meklēšanas operācija izmaksājusi 2,2 miljonus eiro. Viņš arī piebilda, ka meklētais objekts visdrīzāk jau ir atstājis Zviedrijas teritoriālos ūdeņus un kā pats norādīja, runa ir par neliela izmēra kuģi.