Rīgā +20 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Barons basketbolisti iekļūst LBL čempionāta finālā

Basketbola kluba Barons basketbolisti kā pirmie iekļuvuši Latvijas basketbola līgas finālā. Otrdien pusfināla sērijas trešajā spēlē viņi trešo reizi pēc kārtas uzvarēja BK Valmiera komandu – 105:74 (37:37). Sērijā 3:0.Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija laukuma saimnieki rīdzinieki, taču viņu pārsvars nepārsniedza divu metienu tiesu.

Vēl vairāk – priekšpēdējā minūtē valmieriešiem pat izdevās uz brīdi izvirzīties vadībā.Izšķirošie notikumi risinājās trešajā ceturtdaļā, kad Barons saviem pretiniekiem pirmajās četrās minūtēs ļāva gūt tikai divus punktus un veica pirmo vērā ņemamo atrāvienu (50:41) un ceturtdaļu pabeidza ar 12 punktu pārsvaru.Spēles pēdējā posmā uzņemtos ātrumus Latvijas vicečempioni vēl kāpināja, un sešas minūtes līdz pamatlaika beigām šaubu par mača un arī pusfināla sērijas uzvarētājiem vairs nebija (83:61). Barons LBL finālā špēlēs trešo gadu pēc kārtas.Rezultatīvākie Barona sastāvā bija leģionāri Oricevejinmi Efedžuku (23 p.) un Džefrijs Makdermots (22). Valmieriešiem Deivīns Deiviss guva 29 punktus.Trešdien Olimpiskajā sporta centrā Rīga notiks trešā spēle otrajā pusfināla sērijā VEF Rīga – BK Ventspils. Pagaidām rezultāts neizšķirts 1:1.