Rīgā +21 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Barons/O!Karte basketbolisti trešo reizi sezonā uzvar VEF Juniors komandu

Principiālo pretinieku divcīņā Latvijas Basketbola līgas turnīrā VEF Juniors komanda pirmdien savā laukumā ar 72:77 (24:39) piekāpās čempiona titula īpašniekiem Barons/O!Karte basketbolistiem. Pēc šī uzvaras baroni turnīra tabulā apsteiguši vefiešus un izvirzījušies trešajā vietā.Pirmā puslaika lielāko daļu laukumā ritēja samērā līdzīga cīņa, taču veiksmīgi aizvadītas pirmo divu ceturtdaļu galotnes Barons/O!Karte basketbolistiem ļāva vispirms iekrāt astoņu punktu pārsvaru, bet pēc tam starpību palielināt līdz plus 15.

Pēc lielā pārtraukuma VEF Juniors galvenokārt ar Parahovska un Hjūza pūlēm veica diezgan veiksmīgu pakaļdzīšanos. Trešās ceturtdaļas vidū laukuma saimnieki deficītu sadeldēja līdz 38:43, bet ceturtās sākumā ar septiņiem punktiem pēc kārtas – līdz minimumam (51:52).Vadību pārņemt VEF Juniors komandai gan tā arī neizdevās. Ceturtās ceturtdaļas sākumā vairākas paviršības uzbrukumā un sāncenšu precizitāte metienos no distances viņu labi sākto izjauca – 56:66. Pēdējā minūtē mājinieki vēl spēja pietuvoties līdz 70:73 un 72:74, taču nespēja izglābties no trešā zaudējuma savstarpējos mačos šosezon.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 14-2, Liepājas lauvas 13-7, Barons/O!Karte 14-8, VEF Juniors 11-7, BK Valmiera 10-7, BK Zemgale 6-12, BA Turība 3-15, LU 3-16.