Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Blūms un Lietuvos rytas piedzīvo kārtējo zaudējumu Eirolīgā

Sesto zaudējumu septiņās ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā spēlēs ceturtdien piedzīvoja latviešu saspēles vadītāja Jāņa Blūma pārstāvētā Lietuvas vienība Viļņas Lietuvos rytas.

D apakšgrupas septītās kārtas mačā Lietuvos rytas ar 66:90 (18:27, 27:15, 15:26, 6:22) izbraukumā piekāpās Spānijas klubam Barcelona.

Barselonas komandas labā 24 punktus guva Huans Karloss Navarro, savukārt Lietuvos rytas rindās rezultatīvākais ar 14 gūtiem punktiem bija horvātu leģionārs Leons Radoševičs.

Blūms šajā mačā spēlēja 13 minūtes un punktus neguva, spēlēs protokolā atzīmējoties ar divām rezultatīvām piespēlēm, vienu pārķertubumbu, divām kļūdām, trim personīgajām piezīmēm un četriem efektivitātes koefiecienta punktiem.

Kopvērtējumā pēc aizvadītām septiņām spēlēm pirmā ir Regal komanda, kas uzvarējusi visās spēlēs, bet tai ar sešiem panākumiem seko Maskavas CSKA klubs. Trešā ar trim panākumiem ir Stambulas Bešiktaš komanda, vācu komandas Brose Baskets kontā ir divas uzvaras, Lietuvos rytas un Dāvja Bertāna pārstāvētā Partizan vienība izcīnījušas pa vienam panākumam.

ULEB Eirolīgas apakšgrupu sacensībās 24 komandas sadalītas četrās grupās un aizvadīs divu apļu turnīru, katras grupas pirmo četru vietu ieguvējiem iekļūstot nākamajā posmā. Savukārt "Top 16" turnīrā līdzšinējo četru grupu vietā 16 komandas tiks sadalītas divās grupās pa astoņām vienībām katrā, turklāt komandu izvietojums pa grupām netiks noteikts izlozē, bet gan ar iepriekš saskaņotu kārtību. Arī šeit vienības sacentīsies divos apļos.

Katras grupas pirmo četru vietu ieguvēji iekļūs ceturtdaļfinālā, kur sērijā līdz trijām uzvarām tiks noskaidroti Final Four turnīra dalībnieki.