Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 8. jūlijs
Adele, Antra, Ada

Cēsu basketbolistes otrreiz zaudē Viļņas TEO

Lietuvas sieviešu basketbola līgas fināla otrajā spēlē SK Cēsis komanda viesos ar 64:80 (31:39) piekāpās Viļņas TEO basketbolistēm. Rezultāts sērijā kļuvis 0:2.Jau pirmajās sešās minūtēs mājinieces bija iekrājušas 11 punktu pārsvaru (16:5). Turpinājumā spēle izlīdzinājās, un TEO pārsvars ilgāku laiku turējās 5 – 10 punktu robežās.

Cēsnieču uzbrukuma līdere Kristena Mena pirmajā puslaikā guva 16 no komandas 13 punkta.Izšķirošie notikumi risinājās trešajā trešdaļā, kad Cēsu leģionāru Menas un Valentienes efektivitāte uzbrukumā uz noguruma fona samazinājās, bet Viļņas komanda pamazām pārsvaru pieaudzēja līdz 64:45.Spēles pēdējā posma sākumā cēsnieces starpību samazināja līdz 68:56, taču panākt izlīdzinājumu neizdevās.Mena viešņu labā guva 22 un Valentiene 16 punktus.

Pirmajā spēlē TEO svinēja uzvaru 86:68.

Trešā spēle paredzēta svētdien, 25.aprīlī Cēsīs. Sērija ritēs līdz trim uzvarām.