Rīgā +18 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Francijas basketbolisti turpina uzvaru sēriju spēlē pret Horvātiju

Eiropas čempionāta E grupas svētdienas pēdējā spēlē Francijas valstsvienības basketbolisti ar 87:79 (41:46) uzvarēja Horvātijas izlasi.Visu pirmo puslaiku vadībā ar 5 – 8 punktu starpību bija Horvātijas basketbolisti. Taču otrā puslaika sākumā francūži, kas jau iepriekš bija nodrošinājuši vietu ceturtdaļfinālā, pārņēma spēli savās rokās, atbildēja ar 10:2 izrāvienu un izvirzījās vadībā.

Ceturtajā ceturtdaļā laukumā bija daudz pārkāpumu un soda metienu. Brīžam starpība saruka līdz piecu punktu atzīmei, taču Francijas basketbolisti savu pārsvaru nosargāja, Eiropas čempionātā izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas.Pirms otrā posma pēdējās kārtas E grupā Francijas izlasei ir 4 uzvaras, Grieķijai 3, Krievijai 2, Horvātijai, Vācijai un Maķedonijai pa 1 panākumam.Pēdējā kārtā otrdien tiksies: Krievija – Maķedonija, Francija – Grieķija un Vācija – Horvātija.