Svētdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

SK Cēsis vēl viena pārliecinoša uzvara Lietuvas čempionāta spēlē

Lietuvas sieviešu basketbola līgas kārtējā spēlē pie panākuma tikušas SK Cēsis basketbolistes, kas savā laukumā ar rezultātu 94:52 pieveica LKKA-Aistes spēlētājas.Spēles sākums izvērtās ļoti graujošs, jo mājinieces sāka spēli ar 15:0 izrāvienu. Lai gan uz brīdi pretiniecēm izdevās nedaudz noslāpēt šo rezultāta straujo augšanu, līdz ceturtdaļas beigām SK Cēsis bija panākušas jau 36:11 vadību, turklāt vienai no pretiniecēm tika sagādātas jau četras piezīmes, no kurām viena – tehniskā.

Otrā puslaika sākumā abas komandas ātri apmainījās ar precīziem tālmetieniem, bet turpinājumā rezultāts pieauga ļoti negribīgi. SK Cēsis komandas uzbrukums vairākas reizes beidzās, līdz metienam nemaz netiekot. Pirms pēdējās ceturtdaļas 69:41 un trešo ceturtdaļu izdevās uzvarēt vien ar 18:16. Arī ceturtā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā gaitā, taču spēles izskaņā īsā laikā tālmetienus realizēja Zane Eglīte, Rima Valentiene un Zane Zeltiņa, kamēr sāncenses divas reizes pārtērēja uzbrukumam atvēlētās 24 sekundes. Tas ļāva vēl vairāk atrauties un izcīnīt uzvaru ar 94:52. SK Cēsis rindās rezultatīvākā ar 22 gūtajiem punktiem bija Ieva Tāre, 18 punktus guva Rima Valentiene, bet 16 – Zane Eglīte.