Svētdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Tārei 53 punkti, Cēsu basketbolistes izrēķinās ar Marijampoles LAMMKK

SK Cēsis basketbolistes izcīnījušas kārtējo graujošo uzvaru Lietuvas sieviešu basketbola līgas (LMKL) spēlē. Otrdien cēsnieces ar 144:34 (82:8) pieveica turnīra pastarīties Marijampoles LAMMKK komandu.Sestajā minūtē rezultāts bija 20:6, bet desmit minūtes vēlāk – jau 61:6 mājinieču labā… Simts punktu starpību, ar kādu beidzās abu komandu pirmā spēle Marijampolē (120:20), cēsnieces sasniedza piecarpus minūtes līdz spēles beigām, un atlikušajā laikā sasniedza jaunu sezonas rekordu.

Ieva Tāre spēli beidza ar iespaidīgu triple-double – 53 punkti (2p.12/15, 3p.5/8, 1p.14/15), 12 atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles.SK Cēsis vienībai šis bija 12.panākums LMKL turnīra 13 spēlēs. Tikpat uzvaru ir arī Viļņas TEO basketbolistēm, kas trešdien būs TTT Rīga komandas pretinieces FIBA Eirolīgas turnīrā.Lietuvas līgā SK Cēsis komandas rādītāji ir 103,1 gūts un 50,5 zaudēti punkti vidēji spēlē.

Sporta kluba Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš pastāstīja, ka šobrīd cēsnieču sastāvā ir tikai piecas cīņai gatavas basketbolistes. Līdz sezonas beigām savainojuma dēļ nevarēs spēlēt Karlīne Nīmane. Ievai Krastiņai ir angīna, veselības problēmas nomoka arī Zani Eglīti un Aneti Horeliku.

Tiesa, līdz gaidāmajām spēlēm ar Lietuvas līgas galvenajām konkurentēm – TEO un Lemminkainen – trīs pēdējās, cerams, būs atpakaļ ierindā. No ārzemniecēm Cēsu komandas sastāvā palikušas divas – amerikāniete Morisa un lietuviete Valentiene.