Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

U-18 basketbolistes Eiropas čempionātu B divīzijā sāk ar zaudējumu Baltkrievijas vienaudzēm

Latvijas U-18 meiteņu basketbola izlase ceturtdien Maķedonijas pilsētā Strumicā ar 67:68 piekāpās Baltkrievijas komandai Eiropas čempionāta B divīzijā pirmajā spēlē. Latvijas labā pa 15 punktiem guva Renāte Reine un Rūta Veidere, kurai arī 13 bumbas zem groziem.

Mača pirmo ceturtdaļu krietni pārliecinošāk aizvadīja latvietes (23:9), arī pēc pirmā puslaika saglabājot 10 punktu pārsvaru. Neveikmsīgi aizvadītā trešā ceturtdaļa (9:27) vadībā ļāva izvirzīties pretiniecēm, bet mača beigās neko saglābt vairs neizdevās – 67:68.

Turpmākajās B grupas spēlēs Latvija tiksies ar mājiniecēm un Angliju, trīs labākās komandas, ņemot līdz savstarpējos rezultātus, iekļūs otrajā posmā, kur tiksies ar D grupas (Vācija, Skotija, Lietuva, Melnkalne) trim spēcīgākajām komandām.

Vietu A divīzijā turnīra noslēgumā nopelnīs pirmo trīs vietu ieguvējas.

Latvijas U-18 meiteņu basketbola izlases sastāvs Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā:
Krista Brīdiņa, Ance Aizsila, Rūta Veidere, Paula Tomsone, Asnāte Fomina, Paula Langina, Sigita Džarcāne, Renāte Reine, Elīna Bērziņa, Agija Kruga, Ilze Jākobsone, Kitija Laksa.