Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Handbola izlasi spēlē ar Somiju iegāž otrais puslaiks

Latvijas handbolisti svētdien Pilvā (Igaunija) pārbaudes spēlē ar 27:32 (17:16) zaudēja Somijai. Priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra Latvijas izlasē atkal bija viens no līderiem, Vācijas 1.bundeslīgā spēlējošais Evars Klešniks. Viņš guva četrus vārtus. Rezultatīvākais ar gūtajiem septiņiem vārtiem bija Māris Veršakovs, bet sešas reizes precīzs bija vēl viens Vācijas 1.

bundeslīgā spēlējošais handbolists Aivis Jurdžs."Pirmo puslaiku iesākām ļoti labi. Tikai pašā puslaika izskaņā somi rezultāta starpību samazināja līdz vieniem vārtiem," galvenā trenera asistents Valdis Labanovskis citēts Latvijas Handbola federācijas mājas lapā."Noteikti vēl varam krietni uzlabot savu sniegumu. Klešniks nospēlēja normāli, taču noteikti var spēlēt vēl labāk, jo garo pārbraukumu dēļ otro dienu nebija kārtīgi izgulējies. Somi noteikti nav komanda, kurai mums būtu jāzaudē. Otrajā puslaika piekliboja aizsardzība, pieļāvām vairāk kļūdas, savukārt uzbrukumā izmetām sasteigtus metienus," teica Labanovskis.Pirmdien Latvijas izlase aizvadīs pēdējo pārbaudes spēli, kad turpat Pilvā tiksies ar Igaunijas izlasi.Laikā no 15. līdz 17.janvārim Luksemburgā notiks pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles, kurā Latvijas izlase tiksies ar Luksemburgas un Portugāles valstsvienībām.**x x xLatvija 27:32 Somija****Latvija:** Veršakovs 7, Jurdžs 6, Klešniks 4, Pavlovičs 3, Vadzītis un Valkovskis 2, Gūtmanis 1, Trifanovs 1, Blūms 1.