Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Šorttrekistam Silovam septītā vieta 1000 metros Pasaules kausa posmā Kvebekā

Latvijas šorttrekists Haralds Silovs ierindojies septītajā vietā 1000 metru distancē Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā Kvebekā.Gan priekšsacīkšu, gan pirmās kārtas slidojumā Silovs uzvarēja un uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā, kur finišēja otrais aiz PK pirmā posma uzvarētāja francūža Fokonē. Amerikāni Kerru Haralds apsteidza tikai par sekundes divām tūkstošdaļām.

Pusfinālā Silovs ieņēma otro vietu un starp sešiem A fināla dalībniekiem neiekļuva, bet B finālā uzvarēja.Latvijas sportists startēja arī 1500 metru slidojumā, taču vienā no pusfināliem tika sodīts par noteikumu pārkāpumu un summā ieņēma 20.vietu.Posmā Kvebekā vēl piedalījās arī Jēkabs Saulītis. 500 metru distancē viņš vispirms priekšsacīkstēs ierindojās trešajā vietā, tad uzvarēja divos cerību slidojumos, taču izšķirošajā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā palika ceturtais - kopvērtējumā 18.vieta.Pirmajās sacensībās 1000 metru distancē Saulītis ieņēma 24.vietu.

Šilovs: Nevarēju pievilt komandas biedrus

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs, aizvadot ceturto spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā, centies parādīt savu labāko sniegumu, lai nepieviltu komandas biedrus, sarunā ar Zie...