Rīgā +6 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Bayern ar minimālu uzvaru iekļūst Vācijas kausa finālā

Vācijas futbola grands Minhenes Bayern trešdien iekļuva valsts kausa finālā, kur spēkosies ar Leverkūzenes Bayer vienību.

Minhenieši savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) apspēlēja Frankfurtes "Eintracht".

"Bayern" pirmajā puslaikā dominēja, bet vienīgie vārti tika gūti 14.minūtē, kad Ivans Perišičs pēc augstas Tomasa Millera piespēles netraucēts ar galvu raidīja bumbu mērķī. Otrajā puslaikā viesi izlīdzināja spēles gaitu, un 70.minūtē Denijs da Kosta ar spēcīgu sitienu no apmēram desmit metriem panāca 1:1.

Tiesa, četras minūtes vēlāk "Bayern" izspēlēja līdz tukšiem "Eintracht" vārtiem, Robertam Levandovskim noslēdzot mājinieku uzbrukumu - 2:1.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā otrdien "Bayer" ar 3:0 apspēlēja pēc spēka ceturtās līgas komandu "Saarbruecken".

Visi dueļi notiek bez skatītāju līdzdalības.

Fināls notiks 4.jūlijā Berlīnes olimpiskajā stadionā.

Ar 19 trofejām Minhenes "Bayern" ir Vācijas kausa titulētākā komanda, bet "Bayer" turnīrā uzvarējusi tikai vienu reizi - 1993.gadā. Iepriekšējā sezonā "Bayern" finālā ar 3:0 uzveica "Leipzig".