Bufonam rekords, neielaižot vārtus 973 minūtes pēc kārtas

Itālijas futbola kluba Turīnas Juventus vārtsargs Džanluidži Bufons uzstādījis jaunu A sērijas rekordu, neielaižot vārtus 973 minūtes pēc kārtas.

Juventus futbolisti svētdien izbraukumā ar 4:1 (2:0) pieveica Torino klubu.

Iepriekšējā nedēļa Bufons vietējā čempionātā aizvadīja jau savu desmito "sauso" spēli pēc kārtas, kas viņam ļāva sasniegt jaunu kluba rekordu. Pirms svētdienas mača pieredzējušais vārtsargs A sērijā bumbu savos vārtos nebija ielaidis 926 minūtes, no turnīra rekorda atpaliekot tikai par trim minūtēm.

Šo rekordu Bufons svētdien laboja, taču apstājās pie 973 minūtēm, jo spēles 48.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Torino futbolists Andrea Beloti, tobrīd panākot 1:2.

Tiesa, mača turpinājumā Juventus guva vēl divus vārtus, gūstot pārliecinošu uzvaru.

Mača pēdējās minūtēs Juventus gan palika mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja otro vārtu guvējs Sami Kedira.

Bufonam svētdien izdevās pārspēt A sērijas rekordu, ko 1994.gadā uzstādīja toreizējais AC Milan vārtsargs Sebastiano Rosi.

Pirms tam sestdien viena no līderēm AS Roma savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Milānas Inter futbolistiem.

AS Roma no zaudējuma izglābās sešas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad izlīdzinājumu panāca beļģu pussargs Radja Naingolans.

Juventus ar 70 punktiem 30 spēlēs ir A sērijas kopvērtējuma līdere, kurai sešus punktus zaudē Napili, taču aizvadījusi par spēli mazāk. Trešā ar 60 punktiem ir AS Roma, kurai ar 55 punktiem seko Inter.