Čempione Real jauno sezonu Spānijas čempionātā iesāk ar neizšķirtu

Spānijas futbola čempionāta trofejas turētāja Madrides Real svētdien jauno sezonu iesāka ar neizšķirtu.

"Real" viesos spēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Sansevastjanas "Real Sociedad".

Neilgi pirms došanās atpūtā, spēcīgu sitienu izdarīja mājinieks Aleksandrs Isaks, taču vārtu vīrs bija vietā un rezultāts palika 0:0. Arī Karimam Benzemā uzbrukumā bija iespējas izcelties.

Otro puslaiku apņēmīgāk iesāka mājinieki, bet otrā laukuma pusē Benzemā pārbaudīja arī Aleksa Remiro modrību. 75.minūtē laukumā debitēja 20 gadus vecais Mārvins Parks, bet Zinedina Zidāna vadītajai komandai tā arī neizdevās izcīnīt uzvaru čempionāta ievadā.

Madrides komandai šī bija pirmā spēle šosezon, bet vēl četri klubi laukumā nav devušies.

Tikmēr citā spēlē "Granada" mājās ar 2:1 (1:1) uzvarēja "Alaves".

Jau septītajā minūtē pēc Darvina Mačisa tālas piespēles vienatnē pret vārtsargu izskrēja Roverto Soldado, panākot 1:0. 15 minūtes vēlāk no aptuveni 17 metrus tālas standartsituācijas ar tiešo sitienu izlīdzinājumu panāca Hoselu.

Andalūzijas reģiona komanda sev uzvaru nodrošināja 79.minūtē, kad soda laukumā iepretim tukšiem vārtiem nepiesegts palika Mačiss.

Pēc divām spēļu kārtām "Granada" ar sešiem punktiem ir pirmā, tikpat ir arī Seviljas "Real Betis", bet pa četriem punktiem iekrājušas "Villarreal" un Vigo "Celta". Tālāk seko četras komandas, kas katra iekrājusi pa trim punktiem.

Pagājušajā sezonā uzvaru Spānijas čempionātā svinēja Madrides "Real".