Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

FK Ventspils futbolisti kļūst par Latvijas čempioniem

Liepājas metalurgs, pateicoties Antona Jemeļina gūtajiem vārtiem otrajā puslaikā, ar 1:0 (0:0) uzvarēja FB Gulbene komandu, taču ar to izrādījās nedaudz par maz titula iegūšanai.
Futbola klubs Ventspils pēc divu pārtraukuma atguvis Latvijas čempionu titulu. Pēdējā kārtā ventspilnieki nospēlēja neizšķirti 0:0 ar pagājušā gada čempioniem Rīgas Skonto un noslēguma tabulā par vienu punktu apsteidza otrās vietas ieguvējus Liepājas metalurgu. Bronzas medaļas izcīnīja Daugavpils Daugava. FK Ventspils futbolistiem šis ir ceturtais Latvijas čempionu tituls, viņi uzvarēja arī no 2006.līdz 2008.gadam.

Pirms pēdējās kārtas ventspilnieki par trim punktiem apsteidza Liepājas metalurgu un čempionu titula nodrošināšanai viņiem pietika ar neizšķirtu. Vienāda punktu skaita gadījumā - ja ventspilnieki zaudētu, bet liepājnieki uzvarētu Gulbenē - augstāku vietu iegūtu Metalurgs, kam bija labāka savstarpējo spēļu bilance.

Pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja FK Ventspils futbolisti, taču vārtu gūšanas situāciju bija ļoti maz. Labākā no tām 35.minūtē bija mājiniekam Jevgeņijam Kosmačovam - no 12 metru attāluma viņš sita nedaudz garām vārtiem. Otrā puslaika sākumā aktivizējās rīdzinieki un izveidoja dažus "pusmomentus", taču turpinājumā bīstamāk uzbruka laukuma saimnieki. Vārti tomēr tā arī netika gūti.

Divās citās virslīgas pēdējās kārtas spēlēs FK Jelgava viesos ar 3:1 (2:0) pieveica šīs sezonas pastarīšus JFK Olimps futbolistus, bet Jūrmala-VV un FC Jūrmala nospēlēja neizšķirti 1:1. Šie mači vietu sadalījumu vairs nevarēja ietekmēt.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...