Ceturtdiena, 16. maijs
Edijs, Edvīns

FK Ventspils futbolisti nospēlē neizšķirti Baltijas līgas turnīra spēlē

Latvijas čempioni FK Ventspils futbolisti Triobet Baltijas līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien Klaipēdā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Lietuvas klubu Gargždu Banga.Atbildes spēle paredzēta 13.novembrī Ventspilī.Pirmajā puslaikā spēle aizritējusi ar ievērojamu viesu komandas pārsvaru, taču vārtus ventspilniekiem gūt neizdevās.

Pēc pārtraukuma bīstamu momentu pie abiem vārtiem bijis maz. Pamatlaika pašās beigās pēc nigērieša Iheruomes sitiena bumba gan nonākusi Banga komandas vārtos, taču mirkli iepriekš līnijtiesnesis fiksējis aizmugures stāvokli.Cīņu Ventspils komanda aizvadīja bez vairākiem Latvijas valstsvienības spēlētājiem (Koļinko, Mihadjuks, Kačanovs, Astafjevs, Laizāns).Spēle bija ieplānota 22.septembrī, taču tika pārcelta uz vēlāku laiku sakarā ar FK Ventspils piedalīšanos UEFA Eiropas līgas turnīrā un noslogoto spēļu kalendāru.