Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

FK Ventspils iekļūst UEFA Eiropas līgas nākamajā kārtā

FK Ventspils futbolisti ceturtdien vēlreiz pieveica Baltkrievijas vicečempionus Soļigorskas Šahtjor (3:2) un iekļuva UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā. Divu spēļu summā ventspilnieki uzvarēja ar 4:2.Ventspilnieki, kuri šo spēli aizvadīja savā laukumā, pēc pirmā puslaika bija zaudētājos ar 0:1.

Baltkrievi atklāja spēles rezultātu jau sestajā minūtē (Jurijs Kolomics). Otrā puslaika sākumā Maki Mvondo izlīdzināja rezultātu. Pēc tam tikai spēles atkal mainījās rezultāts, turklāt par sliktu ventspilniekiem - 73.minūtē Dmitrijs Komarovskis vadībā izvirzīja Šahtjor. Taču jau pēc sešām minūtēm Mvondo realizēja 11 metru soda sitienu un atjaunoja neizšķirtu. Lai gan spēles izskaņā mājinieki palika mazākumā (noraidījumu saņēma Eduards Suhanovs), Federiko Martiness drīz pēc tam guva trešos vārtus un nodrošināja ventspilniekiem uzvaru ne tikai spēlē, bet arī divu spēļu summā.Pirmajā spēlē Soļigorskā ventspilnieki uzvarēja ar 1:0.UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā ventspilnieku pretinieki būs Serbijas vicečempioni Belgradas Red Star.