Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Liepājas metalurga, Rīgas Skonto un Daugavpils Dinaburg futbolisti piedzīvojuši zaudējumus UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrā kārtā. Ceturtdien atbildes spēlē izbraukumā liepājnieki ar 1:3 (0:1) piekāpās Tbilisi Dinamo komandai un cieta neveiksmi divu spēļu summā 3:4. Skonto Ziemeļīrijā zaudēja Derry City 0:1 (0:1) – summā 1:2.

Savukārt Dinaburg futbolisti pēc sagrāves 0:4 pirmajā spēlē otrajā savā laukumā cieta zaudējumu 0:1 (0:1).Tbilisi otrās spēles sākumā mājinieki uzbrukuma aktīvāk un jau 18.minūtē pēc Georgija Merebašvili tāla raidījuma izvirzījās vadībā gan spēlē, gan sērijā (ņemot vērā izbraukumā gūtos vārtus).Rezultatīvi sākās otrais puslaiks. 49.minūtē pēc stūra sitiena izspēles Maksims Rafaļskis panāca izlīdzinājumu, bet jau četras minūtes vēlāk Gurams Kašija panāca 2:1 – neizšķirts divu spēļu summā.Vēl pēc 10 minūtēm Merebašvili guva otros vārtus spēlē un atkal izvirzīja Dinamo vadībā. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Pēcspēles preses konferencē Liepājas metalurga galvenais treneris Ridigers Abramčiks kritiski novērtējis vārtsarga Spoles sniegumu, informēja klubā. “Puiši šodien izdarīja visu, ko var izdarīt spēlējot “bez vārtsarga”,” izteicies komandas vadītājs, vainojot Spoli vismaz divu vārtu zaudējumā.

Pēc Abramčika domām, abas komandas bijušas vienlīdz spēcīgas un abām bija vienādas iespējas uzvarēt, taču liepājniekiem neesot paveicies.

Skonto futbolisti sērijas izšķirošos vārtus zaudēja 57.minūtē pēc Kevina Dīrija sitiena.

Daugavpilī laukuma saimnieki, kuriem cerību iekļūt nākamajā kārtā tikpat kā nebija, vienīgos vārtus zaudēja 32.minūtē, kad precīzs bija Elirana Atara sitiens.