Rīgā +2 °C
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Kūmans pie Barcelona stūres debitē ar pārliecinošu uzvaru

Nīderlandiešu speciālists Ronalds Kūmans svētdien pie Barcelona futbola komandas stūres debitēja ar pārliecinošu uzvaru.

"Barcelona" mājās ar 4:0 (4:0) uzvarēja "Villarreal".

15.minūtē no soda laukuma dziļuma bumbu atpakaļ Ansumanem Fati piespēlēja Žordi Alba, bet talantīgais spēlētājs to neapturēja un uzreiz trieca vārtu tīklā. Otrie vārti tika gūti jau četras minūtes vēlāk, kad Felipe Koutinju vienatnē pārvarēja laukuma centru un soda laukumā piespēlēja Fati.

Talantīgais Fati sevi laukumā turpināja apliecināt arī atlikušajā spēles laikā, 35.minūtē nopelnot komandai iespēju izpildīt "pendeli". To veiksmīgi izdarīja Lionels Mesi, bet pirmā puslaika pēdējā minūtē Pau Toress centās apturēt gaisā lidojošo bumbu, taču novirzīja to savos vārtos.

Otrajā puslaikā "Barcelona" vārtus birums pierima.

"Ansu ir spoža nākotne šajā komandā. Kad viņš pameta laukumu, aprunājāmies, jo viņam nepieciešama lielāka noturība sniegumā. Pēdējā pārbaudes spēlē viņš nerādīja savu labāko sniegumu," par talantīgo futbolistu pēc debijas pie "Barcelona" stūres teica Kūmans.

"Šonakt gan viņš bija lielisks. Ļoti patika viņa sniegums, it īpaši pirmajā puslaikā."

Tikmēr Luiss Svaress jau paspēja divreiz izcelties savā jaunajā komandā Madrides "Atletico", kas mājās ar 6:1 (1:0) uzvarēja "Granada".

Svaress guva savas komandas pēdējos divus vārtus, bet vēl iepriekš izcēlās Žuāu Fēlikss, Djego Kosta, Markoss Ljorente un Anhels Korea. Pirmajā puslaikā Saulam bija iespēja panākt 2:0, taču viņš nerealizēja "pendeli".

Tāpat pie panākuma tika arī "Sevilla", kas viesos ar 3:1 (0:0) uzvarēja "Cadiz".

"Sevilla" vienībā izcēlās Ivans Rakitičs, Lūks de Jongs un Munirs el Hadadi, kamēr vienīgos Kadizas kluba vārtus iesita Salvadors Sančess Ponce.

Visbeidzot Bilbao "Athletic" viesos ar 2:1 (1:0) pieveica "Eibar".

Unai Lopess Bilbao komandu vadībā izvirzīja 40.minūtē, bet trīs minūtes līdz spēles beigām izrāva viesiem uzvaru. Iepriekš 48.minūtē 1:1 panāca Garsija Kike.

Vēl vieni vārti 68.minūtē netika ieskaitīti, jo Inaki Viljamss atradās aizmugures stāvoklī.

Pēc trim spēļu kārtām ar sešiem punktiem pirmo vietu ieņem Seviljas "Real Betis", bet tikpat punktu ir arī "Granada". Pa pieciem punktiem iekrājušas Sansevastjanas "Real Sociedad" un Vigo "Celta", bet vēl četras komandas seko ar četriem nopelnītiem punktiem.