Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Levandovska divi gūtie vārti ieved Bayern futbolistus Vācijas kausa pusfinālā

Polijas uzbrucējs Roberts Levandovskis trešdien guva divus vārtus un palīdzēja Minhenes Bayern futbolistiem sasniegt Vācijas kausa pusfinālu.

Bayern izbraukumā ar 3:0 (1:0) uzveica Vācijas 2.bundeslīgas vienību VfL Bochum.

Levandovskis mača 38.minūtē izvirzīja Bayern komandu vadībā. Piecas minūtes vēlāk VfL Bochum čehu aizsargs Jans Šimūneks saņēma sarkano kartīti, līdz ar to komanda palika skaitliskajā mazākumā. Pēc šī pārkāpuma Bayern vācu uzbrūkošais pussargs Tomass Millers nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Otrajā puslaikā titulētais Bayern apliecināja savu pārākumu vēl vairāk, un 61.minūtē spānis Tjagu Alkantara dubultoja Minhenes kluba pārsvaru, bet mača noslēgumā Levandovskis otro reizi šajā spēlē bija precīzs.

Bayern septīto gadu pēc kārtas sasniedza Vācijas kausa pusfinālu. Šī turnīra trofeju Minhenes klubs izcīnījis 17 reizes, kas ir rekords Vācijas kausa vēsturē.

Vēl vienā Vācijas kausa ceturtdaļfināla mačā Berlīnes Hertha izbraukumā ar 3:2 (2:1) pārspēja 2.bundeslīgas komandu Heidenheim. Uzvarētāju labā divus vārtus guva bosniešu uzbrucējs Vedads Ibiševičs.

Hertha iekļuvusi Vācijas kausa pusfinālā pēc 35 gadu pārtraukuma.

Otrdien Vācijas kausa ceturtdaļfinālā Dortmundes Borussia izbraukumā ar 3:1 (2:1) uzveica VfB Stuttgart, bet Brēmenes Werder viesos ar 3:1 (2:1) pārspēja Leverkūzenes Bayer.

Vācijas kausa pusfināli notiks 19.aprīlī. Hertha spēlēs pret Borussia, savukārt Werder cīnīsies pret Bayern.

Vācijas kausa fināls paredzēts 21.maijā Berlīnes olimpiskajā stadionā.

Pagājušajā gadā Vācijas kausu izcīnīja VfL Wolfsburg, kas finālā ar 3:1 uzveica Dortmundes Borussia.

VfL Wolfsburg šosezon Vācijas kausa izcīņā izstājās jau otrajā kārtā, ar 1:3 atzīstot bundeslīgas čempiones Minhenes Bayern pārākumu.