Rīgā +16 °C
Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Madrides Real otro gadu pēc kārtas izcīna UEFA Superkausu

Spānijas futbola grands Madrides Real otrdien Skopjē UEFA Superkausā ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja Anglijas premjerlīgas klubu Mančestras United.

Real par Superkausa ieguvējiem kļuvuši otro gadu pēc kārtas un ceturto reizi vēsturē.

Mača rezultātu 24.minūtē atklāja Real brazīliešu pussargs Kazemīru, kuram izdevās apmānīt United aizsargus un vienatnē no vārtu priekšas raidīti bumbu Mančestras vienības cietoksnī.

Otrā puslaika septītajā minūtē spāņu pussargs Isko dubultoja Real pārsvaru, atkal madridiešiem uzlaužot Anglijas komandas aizsardzību. Desmit minūtes vēlāk United beļģu uzbrucējs Romelu Lukaku pretī Real vārtiem ieguva Keilora Navasa atsisto bumbu, Mančestras komandas jaunieguvumam vienus vārtus atgūstot.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām laukumā devās arī Real spožākā zvaigzne portugālis Krištianu Ronaldu, bet mača rezultāts netika izmainīts, Real uzvarot ar rezultātu 2:1.

Real Superkausu izcīnīja arī 2002., 2014. un 2016.gadā. Madrides klubs šo trofeju ieguvis četras reizes, bet pa pieciem tituliem ir vēl vienam Spānijas grandam Barcelona un Itālijas komandai AC Milan.

Real pērn triumfēja UEFA Čempionu līgā, bet United kļuva par UEFA Eiropas līgas trofejas ieguvējiem.

UEFA Superkausā tiekas iepriekšējās sezonas Čempionu līgas un Eiropas līgas uzvarētājas. Nākamgad prestižāko kontinenta klubu trofeju ieguvējas spēkosies Tallinā, bet šogad titula mačs notika Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.