Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Ronaldu gūst četrus vārtus Real uzvarā; Barcelona palielina pārsvaru

Portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu svētdien guva četrus vārtus Spānijas futbola čempionāta mačā, kaldinādams Madrides Real uzvaru 6:3 (1:1) pār Girona vienību.

Vēl Madrides kluba rindās ar gūtiem vārtiem atzīmējās Gerets Beils un Lukass, kamēr pretiniekiem divus vārtus guva Kristians Stuani, bet vienu reizi precīzs bija Huanpe.

Ronaldu šajā mačā guva savu karjerā 50. "hat-trick".

"Krištianu atkal pierādīja, ka ir labākais. Diskvalifikācijas dēļ viņš sezonu sāka pieticīgi, bet pēc tam spēlē ar uzviju," teica Real aizsargs Načo.

Tikmēr čempionāta kopvērtējuma līdere Barcelona savā laukumā ar 2:0 (2:0) pārspēja Bilbao Athletic. Barselonas vienībā vārtus guva Lionels Mesi un Pako Alkasers.

Mesi ar 25 vārtiem ir Spānijas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs, bet ar 22 precīziem sitieniem viņam seko Ronaldu.

Barcelona futbolistiem izdevās palielināt savu pārsvaru kopvērtējumā, jo otrajā pozīcijā esošā Madrides Atletico viesos ar 1:2 (1:0) zaudēja Villarreal vienībai.

Mača rezultātu 20.minūtē atklāja Atletico līderis Antuāns Grīzmans, bet spēles nogalē divus vārtus guva Eness Inals, izraujot pretiniekiem uzvaru. Turku uzbrucējs vispirms astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē viņš panāca 2:1.

Tāpat zaudējumu pēc UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla sasniegšanas piedzīvojusi Sevilla, kas viesos ar 1:2 (0:1) piekāpās Leganes.

Tikmēr uzvaru no kopvērtējuma augšgala komandām izcīnīja Valencia, kas sestdien savā laukumā ar 3:1 (2:0) apspēlēja Alaves.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā pārliecinoša līdere ar 75 punktiem 29 mačos ir Barcelona, kas par 11 punktiem apsteidz Atletico. Trešo vietu ar 60 punktiem ieņem Real, bet ceturtā ar 59 punktiem ir Valencia, kamēr Sevilla iekrājusi 45 punktus.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.