Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Slavenajam Mančestras United vadītajam Mourinju draud diskvalifikācija

Slavenajam portugāļu speciālistam Žuzē Mourinju, kurš ir Anglijas futbola kluba Mančestras United galvenais treneris, par tiesnešu apvainošanu draud diskvalifikācija.

Mourinju sestdien Anglijas premjerlīgas spēlē Mančestras kluba stadionā pret Burnley puslaiku pārtraukumā apvainojis tiesnešus, jo tie neesot piešķīruši 11 metru soda sitienu uz viesu komandas vārtiem.

Par šādu uzvedību Mourinju otrais puslaiks bija jāvēro no tribīnēm, taču viņš ar treneru kolektīvu pamanījās sazināties ar zīmītēm. Savukārt otrdien Anglijas Futbola asociācija (FA) portugāli apsūdzējusi sliktā uzvedībā, turklāt ir aizdomas, ka viņš pret tiesnešiem izmantojis rupjus un aizskarošus vārdus. Par šādiem izgājieniem Mourinju var tikt piešķirta diskvalifikācija.

Zīmīgi, ka Mourinju pēc oktobrī notikušā mača pret Liverpool, kas noslēdzās ar 0:0, tiesnesim Entonijam Teiloram veltīja ne pārāk glaimojošus vārdus, taču šajā gadījumā speciālistam varētu piespriest vien naudas sodu.

Mourinju problēmas ar savaldīšanos bijušas arī brīžos, kad viņš vadījis klubus Spānijā un Itālijā.

Mančestras United ar Burnley sestdien nospēlēja bezvārtu neizšķirti, lai gan dueļa gaitā mājiniekiem piederēja nospiedošs pārsvars

Ar desmit spēlēs izcīnītiem 15 punktiem Mančestras vienība Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā šobrīd ieņem tikai astoto vietu.