Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Zidāna dēls savā Madrides Real debijā gūst vārtus Karaļa kausa mačā

Madrides Real galvenā trenera Zinedina Zidāna dēls Enco trešdien guva vārtus Spānijas Karaļa kausa mačā, piedzīvojot debiju karaliskā futbola kluba sastāvā.

Karaļa kausa izcīņas 1/16 fināla atbildes mačā Madrides Real savā laukumā ar 6:1 (3:1) sagrāva trešās līgas komandu Leonas Cultural.

Madrides klubs šajā mačā laukumā devās ar stipri eksperimentālu sastāvu, bet uzvarētāju rindās trīs vārtus iesita Mariano Diass no Dominikānas Republikas.

Tikmēr laukumā uz maiņu līdz ar spēles otro puslaiku devās arī Enco Zidāns Fernandess, kurš ir vecākais no kādreizējā futbolista četriem dēliem. Zīmīgi, ka viņi visi spēlē dažāda līmeņa Madrides Real kluba jaunatnes komandās.

Pašlaik 21 gadu vecais Enco, kurš spēlē pussarga pozīcijā, jau savā debijas reizē lielajā komandā atzīmējās ar vārtu guvumu, kad 63.minūtē panāca 4:1.

Turpinājumā Madrides Real izcīnīja graujošu uzvaru, bet divu spēļu summā triumfēja ar iespaidīgo 13:2.

Tikmēr cits Spānijas futbola grands Barcelona arī bez vairākiem vadošiem futbolistiem trešdien izbraukumā nospēlēja 1:1 (0:0) ar trešās līgas komandu Alikanetes Hercules.

Barcelona rindās nespēlēja arī uzbrukuma trio Lionels Mesi, Neimars un Luiss Suaress.

Barselonas klubam gan būs iespēja revanšēties, jo atbildes cīņa tās laukumā gaidāma 21.decembrī.

Uzvaru pirmajā 1/16 fināla spēlē guvusi arī Madrides Atletico, kas izbraukumā ar 6:0 (2:0) apspēlēja trešajā līgā spēlējošo Guijuelo.

Karaļa kausa izcīņas fināls iecerēts nākamā gada pavasarī, bet iepriekšējā sezonā par šīs trofejas ieguvējiem kļuva Barcelona, kas finālā ar 2:0 uzvarēja Sevilla vienību.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.