Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Bļugers un Canucks NHL pamatturnīru noslēdz ar zaudējumu

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras Canucks ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) noslēdzošajā regulārā čempionāta spēlē piedzīvoja neveiksmi.

"Canucks" viesos ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) zaudēja Vinipegas "Jets" vienībai, kas izcīnīja astoto uzvaru pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 23 sekundes, no kurām gandrīz četras minūtes spēlēja mazākumā, un atzīmējās statistikā ar diviem spēka paņēmieniem, uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Pirmajā trešdaļā Vankūveras komandu vadībā izvirzīja Konors Gārlends, taču turpinājumā neizšķirtu panāca Gabriels Vilardi. Otrā perioda ievadā laukuma saimnieki pārņēma vadību pēc Koula Perfeti gūtajiem vārtiem, tomēr "Canucks" vairākumu rezultatīvi izdevās noslēgt Ēliasam Lindholmam, rezultātam atkal kļūstot neizšķirtam.

Trešajā trešdaļā pēc spēlētām piecām minūtēm vienu vārtu pārsvaru "Jets" atguva Ņikita Čibrikovs, bet spēles izskaņā tukšos "Canucks" vārtos vēl ripu raidīja Perfeti.

Viesu vārtus sargāja Tačers Demko, kurš atvairīja 22 metienus, kamēr otrā laukuma galā Lorēns Brosuā tika galā ar 18 ripām.

"Canucks" ar 109 punktiem 82 spēlēs ieņēma trešo vietu Rietumu konferencē un Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā tiksies ar Nešvilas "Predators".

Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bost...