Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Daugaviņam rezultatīva piespēle Vitjaz zaudējumā; Kalniņš Jokerit palīdz panākt papildlaiku pret CSKA

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien rezultatīvi piespēlēja komandas vienīgo vārtu guvumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Maskavas apgabala Vitjaz zaudējumā izbraukumā, kamēr Helsinku Jokerit vārtsargs Jānis Kalniņš devās laukumā uz maiņu un palīdzēja komandai tikt pie punkta pret līgas līderi Maskavas CSKA.

"Vitjaz" izbraukumā ar 1:7 (0:2, 0:0, 1:5) atzina Jaroslavļas "Lokomotiv" pārākumu.

46.minūtē Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli Linusam Hulstremam palīdzēja samazināt rezultāta starpību līdz 1:2.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja divos no trim iemetieniem.

Latviešu uzbrucējs šosezon piedalījies 39 spēlēs, kurās guvis 12 vārtus un asistējis vēl 23 precīzos metienos. Pie rezultativitātes punktiem Daugaviņš ticis četros dueļos pēc kārtas.

Trīs vārtus mājinieki guva mača nogalē, divus - vairākumā, vienus - mazākumā 18 sekundes pirms mača beigām, kad vārtsarga vietā "Vitjaz" laukumā bija nācis sestais laukuma spēlētājs.

Tikmēr vārtsargs Jānis Kalniņš ceturto spēli pēc kārtas sāka uz rezervistu soliņa, taču gāja laukumā 12,5 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad "Jokerit" bija iedzinējos ar 2:4, un palīdzēja panākt pagarinājumu, kā arī nopelnīt vienu punktu turnīra tabulā.

Helsinku "Jokerit" viesos pagarinājumā ar 4:5 (1:1, 1:3, 2:0, 0:1) piekāpās Maskavas CSKA.

Uzvaras vārti pagarinājuma 97.sekundē Andreja Svetlakova kontā. Viņam šajā mačā trīs (2+1) rezultativitātes punkti.

Arī viesu rindās Braiens O'Nīls sakrāja trīs (1+2) rezultativitātes punktus.

"Jokerit" ar 46 punktiem 37 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu grupā, kur "Vitjaz" ar 41 punktu 41 duelī ir devītā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.