Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Gudļevskim otrā uzvara DEL čempionātā

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien Vācijas augstākajā līgā (DEL) palīdzēja savai komandai Brēmenhāfenes Fischtown Pinguins izcīnīt uzvaru, kas latvietim jau bija otrais panākums trijos mačos.

Fischtown Pinguins viesos ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) uzvarēja Krēfeldes Pinguine, kurā desmit sezonas savulaik kapteinis bija Herberts Vasiļjevs.

Gudļevskis vārtos aizvadīja visu maču, tiekot galā ar 34 no 36 pretinieku metieniem, kopumā atvairot 94,12% raidījumu.

Aizkrauklē dzimušais vārtsargs pirmo reizi kapitulēja pirmā perioda 11.minūtē, kad Čads Kostello realizēja skaitlisko vairākumu, bet otrie vārti zaudēti jau pašā spēles izskaņā, vēlreiz precīzi metot Kostello.

Uzvarētājiem vārtus guva Jans Urbas, Stefans Espelands un Korijs Kvirks.

Kopš latvieša ierašanās, Brēmenhāfenes komanda trijos dueļos izcīnījusi divus panākumus.

Brēmenhāfenes komanda ar 39 punktiem 26 spēlēs DEL čempionātā ieņem piekto vietu.