Piektdiena, 10. maijs
Maija, Paija

Lokomotiv hokejisti panāk izlīdzinājumu pusfināla sērijā pret HK MVD

Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijā piektdien Pjotra Vorobjova vadītā Jaroslavļas Lokomotiv komanda pagarinājumā ar 2:1 uzvarēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētos HK MVD hokejistus un izlīdzināja rezultātu sērijā 1:1.Pirmajā trešdaļā ritēja līdzīga cīņa, bet otrajā periodā vairāk un bīstamāk uzbruka laukuma saimnieki, kaut arī pāris reižu komandu Balašihas komandu izglāba vārtsargs Gārnets.

Līdz spēles 28.minūtei rezultāts netika atklāts, bet tad pretuzbrukumā pēc teicamas Kokareva piespēles pirmos vārtus guva Aleksejs Ugarovs.Arī trešajā trešdaļā iniciatīva piederēja HK MVD hokejistiem, tomēr Lokomotiv hokejistiem strīdīgā situācijā 47.minūtē izdevās panākt izlīdzinājumu. Ripa Gārneta vārtos ieslīdēja pēc rikošeta no Riharda Zednika slidas, tomēr pēc videoieraksta noskatīšanas vārtu guvums tika atzīts – 1:1.Pagarinājumā nedaudz labākas iespējas gūt vārtus bija mājiniekiem, lielisku iespēju gūt uzvaru neizmantoja bijušais Rīgas Dinamo spēlētājs Mets Elisons, kurš netrāpīja gandrīz tukšos viesu vārtos.Bet 28 sekundes līdz pirmā pagarinājuma beigām savu iespēju izmantoja Lokomotiv uzbrucējs Konstantīns Rudenko.Kā ziņots, sērijas pirmajā spēlē HK MVD izcīnīja uzvaru pagarinājumā 3:2. Sērijas trešā spēle notiks trešdien Jaroslavļā.