Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Merzļikins atvaira 43 metienus Blue Jackets uzvarā NHL spēlē

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien, atgriežoties laukumā pēc nedēļu ilga pārtraukuma, atvairīja 43 metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas Blue Jackets komanda izcīnīja uzvaru.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 6:5 (2:0, 3:0, 0:5, 1:0) papildlaikā pārspēja Toronto "Maple Leafs" komandu.

Pēc pirmajiem diviem periodiem, kuros viesiem vārtus guva Patriks Laine, Kents Džonsons, Džastins Denforts, Jegors Čikanovs un Džonijs Gudro, "Blue Jackets" bija vadībā ar 5:0. Trešā perioda 38.sekundē pirmo reizi mačā tika pārspēts Merzļikins pēc Viljama Nīlandera precīzā metiena, pēc tam viņu sarūgtināja Mičs Mārners, Džeiks Makeibs un divreiz Ostons Metjūss, kurš 45 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca 5:5.

Papildlaika ceturtajā minūtē Džonsons ar raidījumu no iemetienu apļa izrāva viesiem uzvaru.

Džonsons, Metjūss un Mārners maču noslēdza ar trīs rezultativitātes punktiem katrs.

Merzļikins tika galā ar 43 no 48 pretinieku metieniem, atvairot 89,6% raidījumu. Otros vārtos Iļja Samsonovs atvairīja 29 no 35 ripām.

"Blue Jackets" ar 25 punktiem 31 spēlē ieņem 15.vietu Austrumu konferencē, bet "Maple Leafs" ar 36 punktiem 27 cīņās ir trešā.

Kolumbusas vienība nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad mājās uzņems Ņūdžersijas "Devils".