Kanādieši A grupas mačā tikai ar 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) apspēlēja Franciju, lai gan mača gaitā atradās vadībā ar 2:0 un 3:1. Lielāko intrigu spēlē Francija panāca trešā perioda ievadā, kad 35 sekunžu laikā Joriks Treijē un Damjens Flerī guva divus vārtus un panāca 3:3. Spēles 50.minūtē kanādieši tomēr guva uzvaras vārtus, kad savu otro ripu mačā iemeta Džordans Eberle. Jāpiebilst, ka metienu attiecība šajā spēlē bija 43-21 Kanādas labā. Tieši pirms gada Francija apspēlēja kanādiešus pēcspēles metienos - 3:2.
Kanāda tādējādi šajā čempionātā uzvarējusi visās piecās spēlēs, atrodoties pārliecinošā A grupas vadībā ar maksimālajiem 15 punktiem.
Kopvērtējumā seko Zviedrija ar 13 un Čehija ar 10 punktiem, Šveicei ir deviņi, Vācijai - seši, Latvijai četri, bet Francijai un Austrijai pa trim punktiem.
B grupā Krievija ar 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) sagrāva Baltkrieviju, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu pamatlaikā. Uzvarētāju labā vārtus guva septiņi dažādi hokejisti, seši no viņiem (Artemijs Panarins, Jevgēņijs Malkins, Jevgēņijs Dadonovs, Iļja Kovaļčuks, Vadims Šipačovs un Vladimirs Tarasenko) nopelnīja arī pa rezultatīvai piespēlei. Visus 13 baltkrievu metienus atvairīja Sergejs Bobrovskis.
Citā šīs grupas spēlē Somija ar 3:0 pārspēja Slovākiju, jau ceturto spēli pēc kārtas savos vārtos neielaižot nevienu ripu. Šoreiz Peku Rinni Somijas vārtos bija nomainījis Jūse Saross, kurš atvairīja visus 22 metienus. Vārtus somiem pēdējo deviņu minūšu laikā guva Jonass Donskojs, Juhamati Āltonens un Leo Komarovs. Somi piecos mačos ielaiduši tikai piecas ripas - visas pirmajā spēlē ar ASV (1:5).
B grupas kopvērtējumā Krievijai, Somijai un ASV ir pa 12 punktiem. Seko baltkrievi ar 10 punktiem, Slovākijai ir septiņi, Norvēģijai - seši, Dānijai četri punkti, bet Slovēnija kā vienīgā čempionātā cīnās bez punktiem.
Pirmās četras komandas no katras grupas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet pēdējo vietu īpašnieki elites divīziju atstās.