Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Baumanis iekļūst PČ Barselonas posma finālā

Latvijas autobraucējs Jānis Baumanis svētdien pasaules čempionāta rallijkrosā devītā posma, kas risinās Barselonā, prestižākajā SuperCar klasē pusfinālā finišēja trešajā vietā, tādējādi iekļūstot finālā.Austria komandas pārstāvis Baumanis pēc starta izvirzījās ceturtajā pozīcijā, bet otrā apļa sākumā viņš kā pirmais no līderu četrinieka devās Džokera aplī, atkrītot uz piekto pozīciju.

Nākamajos apļos Baumanim izdevās pietuvoties pirmajam četriniekam tik tuvu, lai pēc sāncenšu Džokera apļiem ielauztos pirmajā trijniekā un iekļūtu finālā. Latvietis savā pusfinālā finišēja trešajā vietā, piekāpjoties komandas biedram Timuram Timerzjanovam un Jūhanam Kristofešsonam.Baumanis pēc kvalifikācijas ieņēma astoto vietu, tādējādi iekļūstot pusfinālā, bet viņa tautietis Reinis Nitišs, kurš šajā posmā ir atgriezies Olsbergs MSE, bija 13.pozīcijā, kā pirmais paliekot aiz strīpas.LETA jau vēstīja, ka Nitišs pēc abpusējas vienošanās lauza līgumu ar All-Inkl.com komandu, kurā viņš šosezon startēja pirmajos astoņos posmos, pēdējās sacensības aizvadot septembra sākumā Francijā, kur negaidīti ieņēma piekto vietu, kas ir viņa šīs sezonas labākais rezultāts.Vēl pirms tam viņš bija panācis vienošanos, ka septembra vidū Barselonā startēs savā bijušajā komandā Olsbergs MSE, kuru pārstāvēja iepriekšējās divas sezonas.Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem līderis ar 181 punktu ir norvēģis Peters Sūlbergs, kamēr viņam piecus punktus zaudē Matīass Ēkstrems. Savukārt trešais ar 158 punktiem ir Jūhans Kristofešsons.Tikmēr J.Baumanis ar 59 punktiem ieņem 12.pozīciju, bet Nitišs ar 35 punktiem ir 15.vietā.Pirms diviem gadiem Nitišs izcīnīja pasaules rallijkrosa čempionāta bronzas medaļu, bet pērn, savā otrajā sezonā Olsbergs MSE komandā, viņš palika septītais. Tikmēr Baumanis pērn kļuva par Eiropas čempionu Super 1600 klasē, bet tagad spēris soli augstāk un startē prestižākajā klasē.Nākamais pasaules čempionāta posms rallijkrosā oktobra sākumā notiks Biķernieku trasē, Rīgā.

Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bost...