Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Nitišam pārliecinoša uzvara Eiropas rallijkrosa Francijas posmā

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs svētdien Eiropas rallijkrosa čempionāta septītajā posmā Francijā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, nostiprinot savas pozīcijas kopvērtējuma galvgalī.Latvietis šīs sezonas septiņos posmos nepārspēts palicis četras reizes.Iesākumā Nitišs uzvarēja visos četros sacensību priekšbraucienos, kā arī bija ātrākais savā pusfināla grupā.

Savukārt finālā latvietis finišēja pēc trim minūtēm un 58,150 sekundēm, savu tuvāko sekotāju Stīvenu Bosāru no Francijas apsteidzot par 0,315 sekundēm.Tieši Bosārs bija vienīgais, kurš Nitišam šajā posmā spēja izrādīt cienīgu konkurenci, priekšbraucienos allaž esot labāko trijniekā, bet pusfinālā gūstot uzvaru savā grupā.Pirms šī posma Nitišs kopvērtējumā savu tuvāko sekotāju dāni Ulriku Linnemanu apsteidza par 13 punktiem. Latvietis savas pozīcijas būs jūtami uzlabojis, jo Linnemans šoreiz nespēja tikt pat pusfinālā.Jāizceļ, ka pirms šīs sezonas Latvijas sportistu augstākais rezultāts Eiropas rallijkrosa čempionāta posmos bija sestā vieta 2002.gadā Agra Upīša izpildījumā.