Rīgā +18 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Daugavpils volejbolisti ar uzvaru zelta setā un Jēkabpils komanda sasniedz Baltijas līgas finālčetrinieku

Ezerzeme/Daugavpils Universitāte komanda ar uzvaru zelta setā un arī Jēkabpils Lūši vienība svētdien sasniedza Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) finālčetrinieku, kamēr RTU Robežsardze/Jūrmala apstājās ceturtdaļfināla fāzē.

Daugavpilieši viesos ar rezultātu 3-2 (13:25, 25:17, 30:28, 21:25, 15:11) pārspēja "Parnu" vienību.

Tā kā pirmajā spēlē piecos setos uzvarēja pērnavieši, tad pāra uzvarētāja noskaidrošanai vajadzēja aizvadīt zelta setu, kurā ar 15:9 pārāki bija Latvijas čempioni.

Pērnaviešiem Andrus Rādiks bija rezultatīvākais ar 22 punktiem, bet 11 punktus guva Toms Švans.

Jēkabpilieši uzvarēja arī otrajā spēlē, viesos "Barrus"/"Voru" uzveicot ar 3-2 (17:25, 22:25, 25:23, 25:17, 15:6).

Uzvarētājiem ar 24 punktiem izcēlās Eduards Stieģelis, 16 punkti bija Jānim Medenim, abiem trīsreiz izceļoties blokā, bet 14 punktus, četrus no tiem ar bloku, guva Zigurds Adamovičs. Jānis Jansons atzīmējās ar pieciem "eisiem".

Veru komandai 23 punktus guva Rinātu Santuss Oliveira.

Tikmēr "RTU Robežsardze"/"Jūrmala" viesos ar 2-3 (11:25, 18:25, 25:21, 25:22, 11:15) atzina Tallinas "Selver"/"TalTech" pārākumu, zaudējot arī otrajā savstarpējā cīņā.

Latvijas vienībā 14 punktus guva Toms Kalniņš un 13 pievienoja Jānis Teikmanis. Uzvarētājiem 19 punktus sarūpēja Tristans Tehts.

Ceturtajā pārī Andra Širjakova pārstāvētā pašreizējā čempione Tartu "Bigbank" uzveica Austra Štāla trenēto Klaipēdas "Amber Volley".

BVVL Latviju šosezon pārstāv trīs klubi.