Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

EČ pludmales volejbolā Latvijas dalībnieku atlase notiks ERGO Open 2020 finālposmā

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Pludmales komisijas sēdē tika nolemts, ka Latvijas dalībnieki no 15. līdz 20. septembrim Jūrmalā gaidāmajā Eiropas čempionātā tiks noskaidroti 16. augustā ERGO Open 2020 fināla posmā, vēsta LVF.

Komisija lēma, ka pirms Latvijas čempionāta fināla posma ceļazīmi uz Eiropas čempionātu Jūrmalā jau ir nodrošinājuši trīs vadošie vīriešu un divi vadošie sieviešu pāri. Vīriešiem tie ir dueti A. Samoilovs/J. Šmēdiņš, M. Plaviņš/E. Točs un A. Solovejs/M. Samoilovs, bet sievietēm – T.L. Graudiņa/A. Kravčenoka un V. Brailko/A. Namiķe.

Tā kā vieskomandas no Lietuvas un Igaunijas fināla posmā nedrīkstēs piedalīties, tad Cēsu posmā tiks noteiktas pārējās Eiropas meistarsacīkšu ceļazīmes, atbilstoši valstij piešķirtajam vietu skaitam.

Latviju Eiropas čempionātā gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē pēc Eiropas konfederācijas (CEV) reglamenta var pārstāvēt 3 līdz 6 komandas. Pārējām dalībvalstīm var būt maksimums 4 komandas. Valstu kvotu limiti var tikt anulēti gadījumā, ja dokumentu pārbaudes/tehniskās sanāksmes laikā turnīra dalībnieku sastāvs nav nokomplektēts.

Bez jau nosauktajiem pludmales volejbola duetiem, kurus Pludmales komisija nominējusi Eiropas čempionātam, atlikušās vietas varēs iegūt tie pāri, kuri būs izcīnījuši augstākas vietas ERGO Open fināla posmā Cēsīs. Lai precizētu vietu sadalījumu 5.-8. vietu ieguvējkomandām Cēsu posmā, pēc ceturtdaļfināla fināla to zaudētājiem būs jāizspēlē kvalifikācijas turnīrs. LVF Eiropas čempionātam pieteiks 6 pārus katrā dzimumā.

Komisija atzīst, ka šis nav ideāls pretendentu noteikšanas veids, tomēr ierobežotā laika un resursu dēļ tas šogad atzīts par racionālāko risinājumu.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi