Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Aparjode Vinterbergas posma sprintā tiek pie pirmās godalgas sezonā; brālim kritiens

Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode svētdien Vinterbergā izcīnīja otro vietu sezonas pēdējās Sprinta kausa sacensībās, kas ir viņas pirmā individuālo sacensību godalga šosezon, kamēr kungu sacensībās kritienu piedzīvoja viņas brālis, Latvijas izlases līderis Kristers.

Sprinta kausā piedalās 15 labākie kamaniņu braucēji pēc pamatsacensībām.

Aparjode sprinta nogriezni veica 39,110 sekundēs, 0,121 sekundi zaudējot pēdējai sacensību dalībniecei, vācietei Jūlijai Taubicai. Cita mājiniece - Merle Frēbele - bija nieka sekundes tūkstošdaļu aiz Aparjodes.

Elīna Ieva Vītola uzvarētājai zaudēja 0,299 sekundes un bija septītā. Sigita Bērziņa, lai gan pamatsacensībās bija ārpus pirmā piecpadsmitnieka, konkurentes atteikšanās dēļ tika pie iespējas startēt sprintā - viņai 0,764 sekunžu deficīts pret Taubicu un 15.pozīcija.

Vīriešiem sprintā uzvarēja vācietis Makss Langenhans, kurš sprinta nogriezni veica 36,161 sekundē, sešas sekundes simtdaļas zaudēja austrietis Jonass Millers, bet 0,088 sekundes atpalika vācietis Fēlikss Lohs.

Gints Bērziņš bija 0,454 sekundes lēnāks un ierindojās 12.vietā, kamēr Kristers Aparjods piedzīvoja kritienu un palika bez rezultāta.

Sprinta kausā šīs ir sezonas noslēdzošās sacensības, sportistiem cīnoties par Mazajiem kristāla globusiem.

Nākamnedēļ astotais posms notiks Šveices trasē Sanktmoricā, bet sezonas noslēgums iecerēts vēl nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26.februārim.