Rīgā +21 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Ločmelis: Tagad vienkārši dzīvoju sapnī

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Dans Ločmelis pēc izcīnītās uzvaras pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā jūtas kā sapnī, sarunā ar žurnālistiem atzina valstsvienības pirmo vārtu guvējs.

Latvijas hokejisti pārraksta vēsturi - pasaules čempionāta pusfinālā vēlreiz spēlēsim ar Kanādu!

Latvijas hokeja izlase ceturtdien Rīgā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ar 3:1(1:0, 0:1, 2:0) uzvarēja Zviedrijas valstsvienību, gūstot vēsturisku panākumu. Vārtus Latvijas izlases labā guva Dans Ločmelis, Miks Indrašis un Jānis Jaks, kamēr trīs rezultatīvas piespēles atdeva Rihards Bukarts. Artūrs Šilovs atvairīja 40 Zviedrijas hokejistu mestās ripas. Latvija sestdien Tamperē plkst. 14.20 pusfinālā tiksies ar Kanādas izlasi, kurai turnīra ievadā zaudēja ar 0:6. Plkst, 18.20 turpat ASV eksaminēs Vāciju, bet svētdien gaidāmas cīņas par godalgām.