Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Dzierkals: Jāiet tik tālu, cik var

Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā nevajadzētu apstāties pie ceturtdaļfināla sasniegšanas, pēc izcīnītās ceļazīmes sarunā ar žurnālistiem atzina valstsvienības uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals.

Latvijas hokejisti papildlaikā uzvar Šveici un spēlēs PČ ceturtdaļfinālā!

Latvijas hokeja izlase otrdien Rīgā pasaules hokeja čempionāta B grupas mačā ar 4:3 papildlaikā apspēlēja Šveici, nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā un sagādājot grupas uzvarētājiem pirmo zaudējumu turnīrā. Vārtus Latvijas labā guva Ralfs Freibergs, Rodrigo Ābols, Kaspars Daugaviņš un papildlaikā Rūdolfs Balcers, bet Šveicei - Kevins Fiala, Marko Miranda un Andress Ambīls. Ceturtdien Rīgā plkst. 20.20 ceturtdaļfinālā piecas uzvaras pēc kārtas izcīnījusī Latvija spēkosies ar Zviedriju.

Dārziņš: Šveicieši nav mainījuši savu spēles stilu jau kādu laiku

Latvijas vīriešu hokeja izlases pretiniece pēdējā apakšgrupas spēlē Šveice ilgāku laiku pieturējusies pie viena spēles stila, kas var palīdzēt latviešiem pienācīgi sagatavoties izšķirošajam mačam par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, sarunā ar žurnālistiem teica viens no Latvijas izlases treneriem Lauris Dārziņš.

Balinskis: Čehijā visas sezonas pelnīju vairāk nekā Rīgas Dinamo © DIENA

Latvijas hokeja aizsargs Uvis Balinskis visās trīs sezonās Čehijas čempionātā pelnījis vairāk, nekā pārstāvot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienību Rīgas Dinamo, spēlētājs pastāstīja intervijā žurnāla Sporta Avīze maija numurā. Latvijas izlases sastāvā pasaules čempionātā spēlējošais aizsargs nesen noslēdza līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Floridas Panthers un nākamajā sezonā dosies pāri okeānam.

Kanādas izlases uzbrucējam Veleno piecu spēļu diskvalifikācija

Kanādas vīriešu hokeja izlases uzbrucējam Džo Veleno par speršanu pretiniekiem piemērota piecu spēļu diskvalifikācija, kā dēļ šajā pasaules čempionātā viņš vairs nevarēs atgriezties laukumā, lēmusi Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF).