Rīgā 0 °C
Otrdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Eiduka izcīna 37.vietu Tour de Ski 10 kilometros brīvajā stilā

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka otrdien Itālijā izcīnīja 37.vietu prestižā seriāla Tour de Ski trešajās sacensībās - 10 kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu, kamēr vīriešu konkurencē Indulis Bikše ierindojās 66.vietā 15 kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu.

Bendika iedzīšanā pakāpjas uz 27.vietu

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika sestdien Francijas trasē Legrānā-Bornānā ieņēma 27.vietu Pasaules kausa (PK) trešā posma iedzīšanas sacensībās un svētdienas sacensībām ar kopēju startu nekvalificējās.

Rastorgujevs PK iedzīšanā nekvalificējas masu startam

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Francijās Pasaules kausa (PK) trešā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 33.vietu, kā rezultātā viņam neizdevās kvalificēties svētdien gaidāmajam masu starta slēpojumam.

Ķibermaņa četrinieks PK posmā izcīna 4. vietu

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa ekipāža ar stūmējiem Matīsu Mikni, Lauri Kaufmani un Arvi Vilkasti svētdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa otrā posma otrajās četrinieku sacensībās.

Brāļiem Šiciem sestā vieta Sprinta kausa sacensībās

Andra un Jura Šicu kamaniņu divnieku ekipāža sestdien Pasaules kausa trešā posma noslēgumā izcīnīja sesto vietu Sprinta kausa sacensībās, kamēr Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam bija desmitā vieta pamatsacensībās, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Rastorgujevs iedzīšanā izcīna 19.vietu

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Austrijā Pasaules kausa otrā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 19.vietu, savu piektdienas sniegumu sprinta sacensībās uzlabojot par 20 pozīcijām.

Caucei devītā vieta PK trešajā posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce piektdien Kanādā Pasaules kausa trešajā posmā izcīnīja devīto vietu, kamēr Kendija Aperjode ieņēma 11.pozīciju, bet Ulla Zirne finišēja lejasgalā - 26.vieta, vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).